Oasis (Çiçek Süngeri) Nedir?

Oasis (Çiçek Süngeri) Nedir?

Oasis Nedir?; Çiçekcilerin arajman hazırlarken ihtiyaç duyduğu en önemli malzeme oasisdir. Oasis çiçek süngeri olarak da bilinmektedir. Oasis üretimi ülkemiz Türkiye’de yapılamadığı için tamamen yurt dışından ithal olarak ülkemize gelmektedir.

Oasis Ne İşe Yarar?

Oasis genellikle arajmanlarda kullanılan bir üründür. Oasis yeşil renkte bir çiçek süngeridir, içerisindeki kimyasal maddelerden ötürü suyu hapseder ve asla bırakmaz arajmanlarda kullanılma sebebi bu yüzdendir. Çiçek ustaları vazo içerisinde koyulan oasis üzerine çiçekler saplayarak harika tasarımlar ortaya çıkartıp, müşterilerine harika ürünleri gönderirler.

Oasis Nasıl Kullanılır?

Oasis yani çiçek süngeri çok hafif bir malzeme olduğu için kolay bir şekilde kesilerek şekil verilebilir ve su içerisine koyarak su çekmesi sağlanır.

Oasis Kutusun’da Kaç Adet Çiçek Süngeri Var?

1 Oasis kutusunda 20 adet çiçek süngeri mevcuttur. Bu her marka için geçerlidir standartlar 20 olarak ayarlanmıştır. Oasis ürünleri markalarına ve modellerine göre çeşitlilik gösterebilir. İthal ürünler olduğu için fiyatları biraz pahalıdır ve bu yüzden modellere ayrılmıştır. Oasis modellerini, küçük tuğlalı ve büyük tuğlalı olarak ayırt edebilirsiniz.

Cicekmalzemeleri.com Oasis Nasıl Satın Alınır?

cicekmalzemeleri.com sitemiz üzerinden oasis siparişi vermek için ilk önce Oasis Ürünleri kategorisine ulaşıp bütçenize uygun olan oasis ürününü seçip kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Çiçek Malzemeleri olarak en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktayız.

6 Yorum

 • ORHAN

  Oasis çiçek süngerini kaç gün suda bekletmeliyiz?

  6 Mayıs 2020 Cevapla
 • tugay

  Oasisleri 1 saat kadar suda bekletirseniz kullanım için yeterli olacaktır.

  6 Mayıs 2020 Cevapla
 • Güler

  çiçek süngeri’nin ne işe yaradığını sayenizde öğrendim teşekkürler

  7 Mayıs 2020 Cevapla
 • Murat

  faydalı bir yazı oasis hakkında bilgi edindik.

  8 Mayıs 2020 Cevapla
 • Bermin

  Oasis hakkında güzel bir içerik olmuş

  9 Haziran 2020 Cevapla
 • Yusuf

  Harika Bir site

  12 Haziran 2020 Cevapla

Bir cevap yazın

Son Yorumlar

Kategoriler

Popüler

0
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.